OFICJALNIE: Zagraniczna przeprowadzka Szczepaniaka

OFICJALNIE: Zagraniczna przeprowadzka Szczepaniaka
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Énossis Néon Paralimníou

Mateusz Szczepaniak będzie kontynuował karierę w Énossis Néon Paralimníou.

Mogący być wykorzystywany na kilku pozycjach atakujący związał się z cypryjską drużyną kontraktem ważnym do 30 czerwca 2020 roku. Prawdopodobnie zawarto w nim opcję przedłużenia.

Przez ostatni rok Szczepaniak był zawodnikiem Miedzi Legnica. W jej barwach 28-latek rozegrał 18 spotkań w Ekstraklasie, notując w nich trzy trafienia i jedną asystę. Jak wiadomo, ekipie z Legnicy nie udało się utrzymać na najwyższym rodzimym szczeblu.

Za młodu Szczepaniak szkolił się w Auxerre. Później występował w KS-ie Polkowice, Miedzi (po raz pierwszy trafił do niej w 2013 roku), Podbeskidziu Bielsko-Biała, Cracovii oraz Piaście Gliwice. W sumie rozegrał 118 spotkań w Ekstraklasie. Zdobył w nich 22 bramki, do których dorzucił sześć asyst. Oprócz tego m.in. wybiegał 64 razy na boiska I ligi.


Jego nowy zespół zakończył sezon 2018/2019 na dziesiątym miejscu w tabeli cypryjskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności Koronawirus znów górą we Włoszech. OFICJALNIE: Cztery mecze w Serie A bez udziału publiczności FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń FIFA stawia na swoim. OFICJALNIE: Od lipca obowiązywał będzie limit wypożyczeń Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Hans Zimmer nagrał hymn dla Major League Soccer [WIDEO] Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy