Oficjalnie: Zhang w Wolfsburgu
2014-12-16 10:59:41; Aktualizacja: 10 lat temu
VfL Wolfsburg potwierdził transfer Xizhe Zhanga z Beijing Guoan.
Xizhe Zhang podpisał z Wolfsburgiem kontrakt do czerwca 2017 roku. Według informacji niemieckich mediów za transfer Chińczyka "Wilki" zapłaciły około miliona euro.
23-letni ofensywny pomocnik będzie występował w Wolfsburgu z numerem 29. - Dzisiejszy dzień to dla mnie coś wyjątkowego. Cieszę się, że będę mógł grać w takim dużym klubie - mówił dzisiaj na konferencji prasowej reprezentant Chin.
Ciekawostką jest fakt, iż dzisiejsza prezentacja Zhanga w Wolfsburgu była transmitowana przez chińską telewizję państwową CCTV. Spekuluje się, że oglądało ją nawet 50 milionów Chińczyków.

![Łukasz Łakomy otworzył dorobek bramkowy w Belgii. Drużyna Michała Skórasia rozbita [WIDEO]](img/photos/112280/170x113/xyz.jpg)
![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/170x113/ermal-krasniqi.jpg)










![Łukasz Łakomy otworzył dorobek bramkowy w Belgii. Drużyna Michała Skórasia rozbita [WIDEO]](img/photos/112280/90x60/xyz.jpg)
![Niespodziewany bohater klasyku. Krytykowany zawodnik na ratunek Legii Warszawa [WIDEO]](img/photos/112281/90x60/ermal-krasniqi.jpg)






