Oficjalnie: Zieliński w Górniku

Oficjalnie: Zieliński w Górniku
Redakcja
Redakcja
Źródło: Górnik Zabrze

Półroczne wypożyczenie Michała Zielińskiego do Górnika z Korony Kielce jest już przesądzone, niemniej muszą być dokonane ostatnie formalności.

27-letni napastnik jesienią wystąpił w 16 ligowych meczach kieleckiego klubu, w których zdobył 4 gole. Zawodnik w wywiadzie dla oficjalnej strony Górnika przyznaje, że bardzo się cieszy z przejścia do Zabrza.

- Bardzo się cieszę, że tak się to ułożyło i będę miał okazję zagrać w Górniku. Ja zawsze kibicowałem temu klubowi, grając w Concordii jeździłem na mecze do Zabrza. Fajnie, że teraz będę miał okazję grać przed własną publicznością. Tak właśnie oceniam kibiców Górnika, dla mnie są wspaniali. Gra na stadionie Górnika to będzie dodatkowy bodziec -  powiedział wychowanek Concordii Knurów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy