„Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy

„Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Liga+ Extra

Marek Papszun był gościem „Ligi+ Extra”, gdzie wypowiedział się między innymi na temat Xaviera Dziekońskiego z Korony Kielce. Szkoleniowiec był pod jego ogromnym wrażeniem.

Za nami runda jesienna Ekstraklasy i przyszedł czas na pierwsze podsumowania.

Z podobnego założenia wyszli eksperci Canal+ Sport, którzy debatowali na temat bohaterów pierwszej części sezonu. W „Lidze+ Extra” swoje zdanie na ten temat wyraził też Marek Papszun.

Pozostający obecnie bez pracy szkoleniowiec zwrócił uwagę na nieoczywistą postać - Xaviera Dziekońskiego.

- W tym rankingu najlepszych bramkarzy może się tego nie mówi, ale na wyróżnienie zasługuje Xavier Dziekoński - stwierdził.

- Znam tego chłopaka doskonale i to jest dodatkowo młodzieżowiec, więc chciałbym go wskazać, jako gracza, który na tej pozycji był rzeczywiście bardzo dobry - dodał.

Xavier Dziekoński latem zamienił Raków Częstochowa na Koronę Kielce w ramach wypożyczenia.

Obecny sezon w jego wykonaniu to 16 meczów, w których zanotował trzy czyste konta.

Najlepsi bramkarze rundy jesiennej Ekstraklasy według Canal+ Sport:

1. Rafał Leszczyński (Śląsk Wrocław),
2. Valentin Cojocaru (Pogoń Szczecin),
3. Mateusz Kochalski (Stal Mielec),
4. Vladan Kovacević (Raków Częstochowa),
5. Zlatan Alomerović (Jagiellonia Białystok).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy