Olivier Giroud z niespodziewanym transferem?!

Olivier Giroud z niespodziewanym transferem?! fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Dawid Basiak
Dawid Basiak
Źródło: Matteo Moretto

Olivier Giroud jest mocno rozchwytywany przez zespoły ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Major League Soccer - donosi Matteo Moretto.

Przygoda Oliviera Girouda na Półwyspie Apenińskim rozpoczęła się latem 2021 roku, kiedy to AC Milan sfinalizował jego zakup z angielskiej Chelsea.

Po blisko trzech latach okraszonych między innymi Mistrzostwem Włoch, jego przyszłość w barwach „Rossonerich” pozostaje obecnie jedną wielką niewiadomą.

Według medialnych doniesień włoska drużyna chce zachować go w swoich szerach i wystosowała wobec niego nową ofertę kontraktu.

Jest w niej jednak pewien haczyk, a mianowicie mowa tu o nowych warunkach, na łamach których Francuz pełniłby mniej ważną rolę w drużynie.

To zdecydowanie nie spodobało się 37-letniemu napastnikowi, który coraz bardziej skłania się w kierunku zmiany pracodawcy.

Jak poinformował Matteo Moretto, do biura mediolańskiego zespołu wpłynęły zapytania odnośnie potencjalnego transferu Girouda.

Wśród zainteresowanych jego usługami wskazano zespoły grające w amerykańskiej MLS oraz pochodzące ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Francuski snajper jest skory do zasmakowania piłki poza Starym Kontynentem, a gra za Oceanem na boiskach MLS miała być dla niego pewnego rodzaju marzeniem.

Kontrakt Girouda z Milanem wygasa wraz z końcem obecnego sezonu, w którym rozegrał on dotychczas 22 spotkania, zdobywając w nich 12 bramek oraz osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy