Ondrej Duda żegna się z Norwich City

Ondrej Duda żegna się z Norwich City fot. Norwich City
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kicker

Jak pisze „Kicker”, Ondrej Duda wróci z Norwich City do Herthy Berlin jeszcze przed zakończeniem sezonu Premier League.

25-letni Słowak trafił do Norwich zimą na zasadzie wypożyczenia. Do czasowego transferu ofensywnego pomocnika przyczyniło się to, że Jürgen Klinsmann przestał powoływać go nawet do kadry meczowej. Jak wiadomo, niemieckiego trenera w Herthcie już nie ma.

Pierwotnie Duda miał przebywać w Norwich do 30 czerwca. Wypożyczenie przedłużono do końca sezonu Premier League, na co wpływ miała pandemia koronawirusa i wstrzymanie rozgrywek. Kluby dogadały się jednak, że Słowak uda się wcześniej do Berlina, jeśli „Kanarki” stracą szanse na utrzymanie na najwyższym angielskim szczeblu. W sobotę ich spadek stał się faktem po porażce z West Hamem 0:4.

Duda żegna się z Norwich, mając na koncie 10 występów w Premier League. Do tego dwukrotnie wybiegał na murawy w Pucharze Anglii.

Na ten moment wydaje się, że Duda zostanie w Herthcie na następny sezon. Bruno Labbadia i działacze berlińskiego klubu liczą na dalszą współpracę z zawodnikiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy