O.S.T.R. zadebiutuje w roli komentatora!

O.S.T.R. zadebiutuje w roli komentatora! fot. Adam Ostrowski [Instagram]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Media.pl.canalplus.com

We wrześniu O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski, dołączył do ekipy Canal+ Sport. Wkrótce raper, który jest wielkim fanem Premier League, zadebiutuje na żywo przed kamerami, a także w roli komentatora.

Przerwa na spotkania reprezentacji dobiega końca. W weekend do gry wrócą europejskie ligi, a Premier League zrobi to z przytupem. W najbliższą niedzielę czeka nas bowiem mecz pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem. O.S.T.R. zadebiutuje na żywo przed kamerami Canal+, będąc na Old Trafford, gdzie przeanalizuje „Bitwę o Anglię”. Spotkanie rozpocznie się o 17:30.

- To wielki zaszczyt, że będę mógł podzielić się z widzami Canal+ Sport swoimi spostrzeżeniami. Szczególnie, że przyjdzie mi wejść w buty eksperta w tak ważnym dla całej Anglii meczu - powiedział Ostrowski.

To jednak nie wszystko, bo już tydzień później O.S.T.R. skomentuje razem z Marcinem Rosłoniem hit 10. kolejki Premier League, w którym Liverpool zmierzy się z Tottenhamem.

- Liczę na to, że u boku Marcina Rosłonia stanę na wysokości zadania i wspólnie przyciągniemy przed telewizory rzesze fanów angielskiego futbolu. Emocji na pewno nie zabraknie - stwierdził.

Spotkanie między Liverpoolem a Tottenhamem odbędzie się 27 października. Start o 17:30.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy