Ousmane Dembélé: Zagram w Barcelonie
2016-10-10 09:26:08; Aktualizacja: 9 lat temu
Ousmane Dembélé nie zdecydował się na przenosiny do Barcelony w letnim okienku transferowym, ale zapowiedział, że prędzej czy później trafi na Camp Nou.
Utalentowany Francuz latem miałnaprawdę bardzo dużo ofert. Jedna z nich była właśnie zBarcelony, ale 19-latek wolał rozwijać się w Borussii Dortmund iostatecznie trafił do kluby z Zagłębia Ruhry.
Rozmawiając z dyrektorem sportowymklubu z Katalonii, Roberto Fernándezem, Dembélé wypowiedziałjednak bardzo ważne słowa: - Któregoś dnia zagram w Barcelonie -miał stwierdził 19-latek odmawiając na razie mistrzomHiszpanii.
Póki co, jego decyzję o dołączeniu do Borussiimożna uznać za udaną. Dembélé szybko odnalazł się w nowymklubie. W dotychczasowych spotkaniach zanotował bramkę i czteryasysty.



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/170x113/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/90x60/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)





