Owen w Southampton przez … Twittera?

Owen w Southampton przez … Twittera?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Jest szansa na to, że dojdzie do transferu, który swój początek miałby na portalu społecznościowym. Michael Owen, od przyszłego sezonu, może zostać piłkarzem Southampton.

Anglik ujawnił, że chce odejść z Manchesteru United. Gra tam bardzo mało i nie jest zadowolony ze swojej roli w klubie. Jednak ma problem ze znalezieniem nowego pracodawcy, ponieważ znany jest ze swojej podatności na kontuzje.

Na pomoc w tej sytuacji przyszedł mu …Twitter. Na profilu 32-latka wpis zamieścił Matt Le Tissier – legenda „Świętych”. Napisał: „ Być może pogoda w Southampton byłaby bardziej sprzyjająca?”. Nie trzeba było długo czekać, odpowiedź Owena była błyskawiczna: „Jestem otwarty na wszelkie propozycje”.

Jeśli dojdzie do takiego transferu, byłaby to sytuacja bez precedensu. Nowy, łatwiejszy środek komunikowania się pomiędzy zawodnikami i klubami. Ciekawe, ile pozytywnych komentarzy zebrał ten post.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy