Palacio w Interze, teraz czas na Lavezziego?

Palacio w Interze, teraz czas na Lavezziego?
Adam Flamma
Adam Flamma
Źródło: Gazzetta.it

Inter Mediolan zaczyna wzmocnienia przed następnym sezonem. Kwestią godzin jest podpisanie umowy ze napastnikiem Genui, Rodrigo Palacio. Kolejnym wzmocnieniem ma być as Napoli, Ezequiel Lavezzi.

30 – letni zawodnik Genui uzgodnił już warunki indywidualnego kontraktu z „Nerazzurri” , pozostały jedynie testy medyczne. Jego transfer ma być ogłoszony najpóźniej do końca tygodnia. Kwota transakcji szacowana jest na 10 – 15 milionów euro. Wcześniej spekulowano, że umowę z Interem podpisze również słowacki pomocnik Genui, Juraj Kucka, jednak na razie zarządy obu klubów nie potwierdziły tych doniesień.

Przyjście Palacio, który w tym sezonie strzelił 19 bramek, to dopiero początek. Massimo Moratti chce ściągnąć do Interu Ezequiela Lavezziego. Na przeszkodzie może jednak stanąć zaporowa cena, ponieważ prezes Napoli, Aurelio De Laurentis już zapowiedział, że „Il Pocho” może odejść z klubu za minimum 31 milionów euro. Włoskie media spekulują, że prezes Napoli najchętniej sprzedałby napastnika do francuskiego PSG, jednak sam zawodnik wolałby pozostać we Włoszech. Dlatego też Inter musiałby wyłożyć gotówkę na transfer piłkarza, a nie próbować obniżyć kwotę poprzez oddania kilku piłkarzy do Napoli. – Taka opcja mnie nie interesuje, już mamy świetnych piłkarzy – stawia sprawę jasno De Laurentiis.

Włodarze Interu negocjują również z innym klubem z Genui – z Sampdorią. „Nerazzurri” chcą wykupić wypożyczonego Andreę Poliego, co miałoby kosztować 6 milionów euro.  Nie zamierzają jednak starać się o Angelo Palombo, który po wypożyczeniu do Interu zagrał w zaledwie trzech spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy