Paloschi wraca do Włoch!

Paloschi wraca do Włoch! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Alberto Paloschi wraca do Serie A.

26-latek zostanie piłkarzem Atalanty, która uzgodniła już wszystkie warunki transferu ze Swansea. Włosi zapłacą za napastnika sześć milionów euro, natomiast bonusy wyniosą kolejne półtora miliona. 

Wychowanek Milanu wraca do ojczyzny zaledwie po półrocznej przerwie, gdyż do Premier League przeniósł się w ostatnim zimowym oknie za osiem milionów dziewięć i pół miliona euro. W 20 meczach angielskiej ekstraklasy zdobył zaledwie cztery bramki i nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Bayern Monachium zdążył w ostatniej chwili?! Thomas Tuchel miał umówioną rozmowę z innym klubem Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Reprezentacja Polski: Znamy komentatorów na mecz z Albanią Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów Raphaël Varane: Zakończę karierę w jednym z tych klubów OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” OFICJALNIE: Mateusz Bogusz odchodzi z Ibizy. „Nie możemy mieć w składzie zawodników, którzy nie są całkowicie oddani drużynie” David Villa kupił klub piłkarski David Villa kupił klub piłkarski Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Juventus jednego polskiego bramkarza już ma. Interesuje się drugim Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio Sergej Milinković-Savić na 90 procent latem odejdzie z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy