Papu Gómez z nową ofertą na stole. Zainteresowanie z Turcji

Papu Gómez z nową ofertą na stole. Zainteresowanie z Turcji fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fanatik

Trabzonspor chce pozyskać Papu Gómeza z Atalanty - informuje „Fanatik”.

Turecki klub złożył już propozycje zarówno Atalancie, jak i samemu napastnikowi. Zespołowi z Bergamo zaoferowano trzy miliony euro plus bonusy (m.in. po wywalczeniu awansu do Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy), a Gómezowi - dwa miliony euro za sezon na podstawie 2,5 rocznego kontraktu z opcją przedłużenia.

Kwota odstępnego nie powala na kolana. 32-letni zawodnik jest jednak skonfliktowany z Gian Piero Gasperinim i klub szuka najlepszej opcji do rozstania z nim.

- Odsunięcie Papu Gómeza zostało podyktowane innymi czynnikami. Podjąłem taką decyzję, ponieważ musiałem znaleźć inny sposób na grę. W tym momencie potrzebowaliśmy więcej waleczności i Gómez nie dostosowywał się do wprowadzanych zmian, cierpiał w pomocy - przyznał ostatnio Gasperini zapytany o podopiecznego.

W tureckich mediach pojawiły się informacje, że w transfer Gómeza do Trabzonsporu mogłyby zostać włączone przenosiny w odwrotną stronę Abdülkadira Ömüra.

Trabzonspor z dorobkiem 27 punktów zajmuje ósme miejsce w tabeli tureckiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy