Michał Pazdan ma propozycję z Ekstraklasy

Michał Pazdan ma propozycję z Ekstraklasy fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Michał Pazdan znalazł się na celowniku Wisły Płock - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Były reprezentant Polski jest do zakończenia trwającego sezonu związany z MKE Ankaragücü. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, aby przedstawiciele tureckiego zespołu byli skłonni zaoferować mu możliwość przedłużenia współpracy.

W zaistniałej sytuacji doświadczony obrońca może zacząć powoli rozglądać się za nowy klubem i niewykluczone, że zdecyduje się na powrót do rodzimego kraju.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl uważa, że jest na to całkiem spora szansa, ponieważ temat sprowadzenia do siebie Michała Pazdana zaczęła sondować Wisła Płock.

„Nafciarze” nawiązali nawet kontakt z 33-latkiem, który na razie nie śpieszy się z podjęciem jakichkolwiek wiążących decyzji i będzie spokojnie czekał na ewentualne kolejne zapytania lub propozycje.

Defensor dołączył do popularnych „Serc” w styczniu 2019 roku. W obecnych rozgrywkach pełnił do momentu złamania palca u nogi ważną rolę w tureckiej drużynie. Po powrocie do zdrowia nie jest jednak w stanie odzyskać miejsca w pierwszym składzie MKE Ankaragücü.

Pazdan wystąpił w trzynastu meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy