Pech Vermaelena

Pech Vermaelena fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Transfery.info

Thomas Vermaelen po raz kolejny w swojej karierze musiał opuścić boisko z urazem.

W 40. minucie spotkania pomiędzy Realem Betis i Barceloną Thomas Vermaelen doznał kontuzji, która zmusiła go do opuszczenia boiska. Zawodnik po przewróceniu się, trzymał mięsień dwugłowy lewego uda i nie mógł kontynuować gry. Zmienił go powracający po rehabilitacji Samuel Umtiti.

Jak na razie nie można określić, ile konkretnie będzie trwała pauza belgijskiego zawodnika i w jakim stopniu jego kontuzja jest poważna. Jutro zostaną przeprowadzone badania mięśnia lewej nogi.

Dla Vermaelena jest to jednak bardzo pechowe zakończenie ostatnich kilku miesięcy solidnych występów w pierwszym zespole „Dumy Katalonii”.

Obrońca trafił do Barcelony latem 2014 roku i nigdy nie mógł w pełni pokazać swojego potencjału ze względu na problemy ze zdrowiem. 32-latek nie występował zbyt wiele również w poprzednim roku podczas wypożyczenia w Romie, więc większość kibiców postawiła na piłkarzu krzyżyk i widziała jego przyszłość poza Camp Nou.

W obliczu problemów zdrowotnych Samuela Umtitiego, Ernesto Valverde zdecydował się na danie szansy Belgowi. Vermaelen zagrał w dwunastu spotkaniach z rzędu, prezentując się bardzo pewnie, ale nieszczęśliwie dla niego po raz kolejny odniósł kontuzję, która przerwała tę serię. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy