Pech Vermaelena

Pech Vermaelena
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Transfery.info

Thomas Vermaelen po raz kolejny w swojej karierze musiał opuścić boisko z urazem.

W 40. minucie spotkania pomiędzy Realem Betis i Barceloną Thomas Vermaelen doznał kontuzji, która zmusiła go do opuszczenia boiska. Zawodnik po przewróceniu się, trzymał mięsień dwugłowy lewego uda i nie mógł kontynuować gry. Zmienił go powracający po rehabilitacji Samuel Umtiti.

Jak na razie nie można określić, ile konkretnie będzie trwała pauza belgijskiego zawodnika i w jakim stopniu jego kontuzja jest poważna. Jutro zostaną przeprowadzone badania mięśnia lewej nogi.

Dla Vermaelena jest to jednak bardzo pechowe zakończenie ostatnich kilku miesięcy solidnych występów w pierwszym zespole „Dumy Katalonii”.

Obrońca trafił do Barcelony latem 2014 roku i nigdy nie mógł w pełni pokazać swojego potencjału ze względu na problemy ze zdrowiem. 32-latek nie występował zbyt wiele również w poprzednim roku podczas wypożyczenia w Romie, więc większość kibiców postawiła na piłkarzu krzyżyk i widziała jego przyszłość poza Camp Nou.

W obliczu problemów zdrowotnych Samuela Umtitiego, Ernesto Valverde zdecydował się na danie szansy Belgowi. Vermaelen zagrał w dwunastu spotkaniach z rzędu, prezentując się bardzo pewnie, ale nieszczęśliwie dla niego po raz kolejny odniósł kontuzję, która przerwała tę serię. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy