Pedro: Umowa z Chelsea dobiega końca, ale w tym momencie nie to jest najważniejsze

Pedro: Umowa z Chelsea dobiega końca, ale w tym momencie nie to jest najważniejsze
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Cadena SER

Pedro wypowiedział się na temat między innymi swojej sytuacji w Chelsea.

- Umowa z Chelsea dobiega końca, ale w tym momencie nie to jest najważniejsze. Choć oczywiście myślę o mojej przyszłości, teraz kluczowe jest, byśmy mogli bezpiecznie wrócić do rywalizacji i ponownie mieli okazję rozgrywać mecze - przyznał na antenie Cadena SER.

- Cały świat musi być teraz solidarny i odpowiedzialny. Jesteśmy teraz wszyscy w kwarantannie, bo wynik testu na obecność koronawirusa u Calluma [Hudsona-Odoia - przyp. red.] był pozytywny. Teraz czuję się już jednak dobrze i wszyscy jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi - przyznał wychowanek Barcelony.

Skrzydłowy, który z powodu zamkniętych granic nie może zobaczyć się ze swoimi dziećmi, sam miał ufundować trzy tysiące maseczek ochronnych hiszpańskim szpitalom: - Bardzo mi przykro z powodu wszystkiego, co dzieje się w mojej ojczyźnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję całemu personelowi służby zdrowia, państwowym siłom bezpieczeństwa i wszystkim pracownikom supermarketów. Dziękuję za pracę, którą wykonujecie. Mam nadzieję, że wszyscy wspólnie możemy powstrzymać tego wirusa.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League Transfermarkt: 24 najwyżej wycenianych zawodników z Premier League OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia OFICJALNIE: Real Madryt obniża wynagrodzenia Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Schalke 04 chce Milika. Na stole 25 milionów euro Najładniejsze koszulki w historii [France Football] Najładniejsze koszulki w historii [France Football] OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy