Pedullà: Nie tylko PSG. W sumie trzy kluby pytają o Bonucciego

Pedullà: Nie tylko PSG. W sumie trzy kluby pytają o Bonucciego fot. Juventus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Jak podaje Alfredo Pedullà, zainteresowanie Leonardo Bonuccim wykazuje nie tylko Paris Saint-Germain.

O tym, że stoper Juventusu ponownie znalazł się na celowniku mistrza Francji, kilkadziesiąt godzin temu poinformował Romeo Agresti. PSG już parokrotnie próbowało pozyskać Bonucciego, ale do tej pory jego działaczom nie udało się przekonać Włocha do transferu. Tym razem może być inaczej, lecz 32-latkiem interesują się również inne kluby.

Chodzi o Manchester City oraz New York City FC, a więc zespoły powiązane ze sobą właścicielsko. Menedżerem tego pierwszego jest Pep Guardiola, który w przeszłości wypowiadał się na temat Bonucciego w samych superlatywach.

Pedullà podkreśla, że na razie do transferu defensora jeszcze daleko, ale każdy z wymienionych wyżej klubów zapytał już o jego dostępność.

W minionym sezonie Bonucci rozegrał w koszulce Juventusu 41 spotkań (trzy gole i trzy asysty). Przypomnijmy, że do Turynu wrócił on po dwunastomiesięcznej przygodzie w Milanie.

Szanse na letni transfer stopera zwiększy zbliżająca się wielkimi krokami przeprowadzka do Turynu Matthijsa de Ligta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy