Pedullà: Nie tylko PSG. W sumie trzy kluby pytają o Bonucciego

Pedullà: Nie tylko PSG. W sumie trzy kluby pytają o Bonucciego fot. Juventus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Jak podaje Alfredo Pedullà, zainteresowanie Leonardo Bonuccim wykazuje nie tylko Paris Saint-Germain.

O tym, że stoper Juventusu ponownie znalazł się na celowniku mistrza Francji, kilkadziesiąt godzin temu poinformował Romeo Agresti. PSG już parokrotnie próbowało pozyskać Bonucciego, ale do tej pory jego działaczom nie udało się przekonać Włocha do transferu. Tym razem może być inaczej, lecz 32-latkiem interesują się również inne kluby.

Chodzi o Manchester City oraz New York City FC, a więc zespoły powiązane ze sobą właścicielsko. Menedżerem tego pierwszego jest Pep Guardiola, który w przeszłości wypowiadał się na temat Bonucciego w samych superlatywach.

Pedullà podkreśla, że na razie do transferu defensora jeszcze daleko, ale każdy z wymienionych wyżej klubów zapytał już o jego dostępność.

W minionym sezonie Bonucci rozegrał w koszulce Juventusu 41 spotkań (trzy gole i trzy asysty). Przypomnijmy, że do Turynu wrócił on po dwunastomiesięcznej przygodzie w Milanie.

Szanse na letni transfer stopera zwiększy zbliżająca się wielkimi krokami przeprowadzka do Turynu Matthijsa de Ligta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy