Pelle zawodnikiem Alkmaar

Pelle zawodnikiem Alkmaar
Redakcja
Redakcja
Źródło: forza-az.nl

<br>Ostatnio dużo się dzieje wokół włoskiego napastnika Graziano Pelle. Niedawno pojawiła się informacja, iż holenderski klub zrezygnował z kupna utalentowanego gracza młodzieżowej kadry Italii.<br> <br>(...)


Ostatnio dużo się dzieje wokół włoskiego napastnika Graziano Pelle. Niedawno pojawiła się informacja, iż holenderski klub zrezygnował z kupna utalentowanego gracza młodzieżowej kadry Italii.

Oficjalna strona włoskiego pierwszoligowca Lecce poinformowała jednak, że ich zawodnik pomyślnie przeszedł testy medyczne w AZ Alkmaar i za sumę 6 mln euro trafił do drużyny Louisa van Gaala .

Pelle będzie tym samym piątym zakupem Alkmaar tego lata .
Więcej na temat: Włochy Holandia Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy