Perotti blisko Genoi

Perotti blisko Genoi fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sevilla FC

Sevilla FC i Genoa CFC osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Diego Perottiego.

Do finalizacji transakcji brakuje jedynie testów medycznych, które 25-letni w najbliższym czasie przejdzie w jednej z włoskich klinik. W klubie z Andaluzji występował od 2007 roku. Od tego czasu rozegrał dla "Sevillistas" 159 spotkań. Ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Boca Juniors.

Przenosiny Perottiego potwierdził prezydent klubu z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Jose Castro:

- Osiągnęliśmy porozumienie z Genoą, ale jeszcze jego przenosiny nie są sfinalizowane. Mam nadzieję, że niedługo to oficjalnie to ogłosimy - powiedział.

Kwota jaką Sevill zarobi na swoim skrzydłowym ma wynosić około 300 tysięcy Euro, a dodatkowo hiszpański klub zagwarantował sobie również 20% od kolejnego transferu Argentyńczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Thiago Silva odejdzie z Chelsea. Decyzja zapadła Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy