Perotti w Watfordzie

Perotti w Watfordzie fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Sports

Diego Perotti zostanie piłkarzem Watfordu.

Jak podaje "Sky Sports", beniaminek Premier League porozumiał się z Genoą w sprawie transferu Argentyńczyka. Zgodnie z zapowiedziami, zawodnik przybędzie na Vicarage Road za siedem milionów funtów. To najdroższy transfer w historii klubu.

Niespełna 27-letni skrzydłowy bardzo dobrze posługuje się obiema nogami i może bez problemu dopasować się do każdej formacji. W poprzednim sezonie ligowym zanotował 27 występów, strzelając cztery gole. Poza tym rozegrał dwa spotkania w drużynie narodowej.

To drugie wzmocnienie "The Hornets" przed następną kampanią. Wcześniej do zespołu dołączył Sebastian Prödl.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy