Piast Gliwice na zakupach. Na celowniku jeden z najlepszych zawodników zaplecza Ekstraklasy

Piast Gliwice na zakupach. Na celowniku jeden z najlepszych zawodników zaplecza Ekstraklasy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl

Jacek Podgórski z Korony Kielce znalazł się w kręgu zainteresowań Piasta Gliwice - poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Drużyna prowadzona przez Waldemara Fornalika nie zamknęła jeszcze letniego okienka transferowego w swoim wykonaniu po sprowadzeniu Damiana Kądziora, Dominika Steczyka (wykup), Michaela Ameyawa, Alberto Torila, Miguela Muñoza, Ariela Mosóra i Gabriela Kirejczyka.

Świadczą o tym informacje przekazane przez Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl, który stwierdził najpierw, że Piast prowadzi prace związane z ponownym nawiązaniem współpracy z Tomem Hateleyem, a teraz dodaje, że ekipa z Gliwic celuje jeszcze w zakontraktowanie Jacka Podgórskiego z Korony Kielce.

25-latek należał w minionym sezonie do wyróżniających się piłkarzy występujących na zapleczu Ekstraklasy i z powodzeniem radził sobie z grą na kilku pozycjach - prawa obrona, prawe i lewe skrzydło oraz lewa pomoc.

Łącznie w barwach „Żółto-Czerwonych” rozegrał do tej pory 36 spotkań, w których strzelił sześć goli oraz zanotował siedem asyst, dlatego jego ewentualna strata byłaby bardzo odczuwalna dla zespołu walczącego w rozpoczętych już rozgrywkach o powrót do elity.

Na dodatek ma on ważny kontrakt z ekipą z województwa świętokrzyskiego jeszcze tylko przez rok, co stanowi dla Korony w obecnej chwili ostatnią realną szansę na to, aby zarobić na nim przyzwoite pieniądze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem OFICJALNIE: M'Baye Niang „dżokerem”. Napastnik zmienił klub poza oknem Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy