Piątek poznał swoją najbliższą przyszłość. Hertha rozwiewa wątpliwości

Piątek poznał swoją najbliższą przyszłość. Hertha rozwiewa wątpliwości fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianlcua Di Marzio

Krzysztof Piątek pozostanie do końca sezonu zawodnikiem Herthy. Klub z Berlina odrzucił w krótkim okresie czasu dwa zapytania o reprezentanta Polski.

Środkowy napastnik nie może w dalszym ciągu narzekać na brak zainteresowania swoją osobą, mimo że w ostatnim czasie nie prezentuje się w barwach Herthy tak dobrze, jak to miało miejsce w sezonie 2018/2019, kiedy to w szeregach Genoi oraz Milanu zdobył w sumie 30 bramek w 42 rozegranych meczach.

Mimo to klub z Berlina odrzucił dotychczasowe otrzymane zapytania oraz oferty otrzymane za 25-letniego zawodnika, ponieważ nie chce pozbywać się go tymczasowo lub definitywnie na obecnym etapie rozgrywek.

Najpierw „Przegląd Sportowy” poinformował, że „Stara Dama” nie wyraziła zainteresowania wypożyczeniem Krzysztofa Piątka do Fulham, a teraz Gianluca Di Marzio przekonuje, że stanowczo zareagowała na zapytanie Parmy o dostępność reprezentanta Polski, który był przez nią upatrywano jako jeden z głównych kandydatów do wzmocnienia jej linii ataku na dalszą część trwającego sezonu.

Tym samym można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że środkowy napastnik pozostanie piłkarzem Herthy przynajmniej do zakończenia obecnego sezonu i dopiero wówczas być może ekipa występująca na poziomie Bundesligi zdecyduje się na zakończenie współpracy z zawodnikiem, którego sprawdziła do siebie za około 25 milionów euro przed rokiem.

25-latek strzelił cztery gole oraz zanotował dwie asysty w dotychczas 18 rozegranych meczach w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy