Piątek poznał swoją najbliższą przyszłość. Hertha rozwiewa wątpliwości

Piątek poznał swoją najbliższą przyszłość. Hertha rozwiewa wątpliwości fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianlcua Di Marzio

Krzysztof Piątek pozostanie do końca sezonu zawodnikiem Herthy. Klub z Berlina odrzucił w krótkim okresie czasu dwa zapytania o reprezentanta Polski.

Środkowy napastnik nie może w dalszym ciągu narzekać na brak zainteresowania swoją osobą, mimo że w ostatnim czasie nie prezentuje się w barwach Herthy tak dobrze, jak to miało miejsce w sezonie 2018/2019, kiedy to w szeregach Genoi oraz Milanu zdobył w sumie 30 bramek w 42 rozegranych meczach.

Mimo to klub z Berlina odrzucił dotychczasowe otrzymane zapytania oraz oferty otrzymane za 25-letniego zawodnika, ponieważ nie chce pozbywać się go tymczasowo lub definitywnie na obecnym etapie rozgrywek.

Najpierw „Przegląd Sportowy” poinformował, że „Stara Dama” nie wyraziła zainteresowania wypożyczeniem Krzysztofa Piątka do Fulham, a teraz Gianluca Di Marzio przekonuje, że stanowczo zareagowała na zapytanie Parmy o dostępność reprezentanta Polski, który był przez nią upatrywano jako jeden z głównych kandydatów do wzmocnienia jej linii ataku na dalszą część trwającego sezonu.

Tym samym można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że środkowy napastnik pozostanie piłkarzem Herthy przynajmniej do zakończenia obecnego sezonu i dopiero wówczas być może ekipa występująca na poziomie Bundesligi zdecyduje się na zakończenie współpracy z zawodnikiem, którego sprawdziła do siebie za około 25 milionów euro przed rokiem.

25-latek strzelił cztery gole oraz zanotował dwie asysty w dotychczas 18 rozegranych meczach w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy