Pięć klubów po Chicharito

Pięć klubów po Chicharito
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Washington Post I Futbol Total

Zgodnie z doniesieniami amerykańskich i meksykańskich mediów Javier Hernández znajduje się obecnie na celownikach przynajmniej pięciu klubów z MLS.

Meksykański napastnik od zeszłego roku występuje w West Hamie, dokąd przeniósł się z Bayeru. W londyńskim klubie miewa lepsze i gorsze momenty. W sumie do tej pory rozegrał w jego barwach 25 spotkań w Premier League. Zdobył w nich osiem bramek i zanotował jedną asystę.

Umowa Chicharito z „Młotami” jest ważna do 30 czerwca 2020 roku. Nie można jednak wykluczyć, że Meksykanin opuści Wyspy wcześniej. O zainteresowaniu jego osobą klubów ze Stanów Zjednoczonych pisze się od dawna. 29-latek - z uwagi na narodowość - stanowi dla nich łakomy kąsek nie tylko ze względu na klasę sportową, ale również potencjał marketingowy.

Jak czytamy, najpoważniej o zatrudnieniu Meksykanina myślą działacze DC United, którzy jednak rozważają również pozyskanie innego atakującego doskonale znanego z europejskich boisk, Carlosa Téveza.

W grupie zespołów zainteresowanych transferem Chicharito są również Los Angeles FC, Colorado Rapids, Real Salt Lake oraz Columbus Crew.

Przypomnijmy, że Hernández gra na Starym Kontynencie od 2010 roku. Przed przygodą z West Hamem reprezentował barwy Manchesteru United, Realu Madryt i wspomnianego już Bayeru.  

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy