Piech odrzucił propozycję Ruchu. W czerwcu odejdzie za darmo

Piech odrzucił propozycję Ruchu. W czerwcu odejdzie za darmo fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Sport.pl

Napastnik Ruchu Chorzów Arkadiusz Piech na wczorajszym spotkaniu z prezesem swojego klubu odrzucił jego propozycję dotyczącą przedłużenia kontraktu. Obecna umowa 27-latka wygasa w czerwcu.

- Arek odrzucił naszą propozycję przedłużenia kontraktu, choć wcześniej nie wykluczał takiej możliwości - oświadczył prezes Dariusz Smagorowicz. - Nie chciał nawet nas wysłuchać, kiedy wspomnieliśmy o nowej umowie. Dał nam wyraźnie do zrozumienia, że chce spróbować swoich sił w nowym otoczeniu - dodał.

Niedawno polskie media donosiły o zainteresowaniu osobą polskiego napastnika wyrażonym przez rumuński CFR Cluj. Nie jest tajemnicą, że jeżeli Ruch chce zarobić na transferze Piecha, to jego działacze powinni podjąć próby sprzedania go jeszcze w tym okienku transferowym. Po zakończeniu sezonu urodzony w Świdnicy piłkarz będzie już wolnym zawodnikiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy