„Pie*dol się”. Lucas Vázquez żartobliwie odpowiada Toniemu Kroosowi

2024-05-21 19:30:10; Aktualizacja: 3 dni temu
„Pie*dol się”. Lucas Vázquez żartobliwie odpowiada Toniemu Kroosowi Fot. Lucas Vasquez [Twitter]
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: Lucas Vázquez [X]

Toni Kroos we wtorek poinformował, że nie przedłuży kontraktu z Realem Madryt i zakończy profesjonalną karierę tuż po zbliżającym się EURO 2024. Na wpis Niemca na Twitterze w sarkastyczny sposób postanowił odpowiedzieć jego klubowy kolega Lucas Vázquez.

Najgłośniejszym tematem w ostatnim czasie niewątpliwie jest Toni Kroos i jego decyzja o zakończeniu kariery - zarówno tej klubowej, jak i reprezentacyjnej. Fakt, że jest ona bardzo szeroko komentowana przez internautów i media z całego świata, nie uszła uwadze samego zainteresowanego, który postanowił opublikować wpis na swoim profilu na Twitterze.

„Przynajmniej jestem trendy?” - zapytał prześmiewczo 34-latek.

Na pytanie Niemca w równie sarkastyczny, lecz niecenzuralny sposób postanowił odpowiedzieć jego klubowy kolega Lucas Vázquez.

„Pie*dol się” - napisał Hiszpan, który z Kroosem dzieli szatnię nieprzerwanie od 2015 roku.

Mając na uwadze relację obu zawodników, odpowiedź ta nie wzbudziła kontrowersji, a niektórzy wręcz utożsamiają się z reakcją defensora Realu, wiedząc, że to ostatnie chwile, w których podziwiać będą mogli klubową legendę. Obaj panowie w barwach „Królewskich” mogli cieszyć się razem między innymi z czterech mistrzostw kraju czy takiej samej liczby triumfów w Lidze Mistrzów.

34-letni pomocnik ze sceny zejdzie wciąż jako ważna postać swoich zespołów, bowiem kibice Realu Madryt po raz ostatni w akcji ujrzą go na Wembley, podczas finału Ligi Mistrzów przeciwko Borussii Dortmund, a dorobek 108 meczów w kadrze „Die Mannschaft” powiększyć będzie mógł o występy na tegorocznych mistrzostwach Europy rozgrywanych właśnie w swojej ojczyźnie.

W obecnym sezonie Kroos przyczynił się do zdobycia dziesięciu bramek w 46 spotkaniach - dziewięciokrotnie asystując i notując jedno trafienie. Vázquez z kolei zdobył trzy gole i osiem asyst w 36 występach.