Pienaar w Tottenhamie?
2010-12-07 15:02:17; Aktualizacja: 15 lat temu
Praktycznie przesądzone już jest, że Steven Pienaar nie podpisze nowego kontraktu z Evertonem i już w czerwcu będzie mógł opuścić klub z Liverpoolu bez kwoty odstępnego. 28-latka nie skusiła nawet bardzo atrakc(...)
Wygląda na to, że w tej sytuacji faworytem do pozyskania zawodnika jest Tottenham Londyn. Harry Redknapp ma nadzieję, że uda mu się przekonać działaczy 'The Toffees' do transferu w styczniu. Wówczas oczywiście będzie musiała zostać uiszczona odpowiednia opłata. Najbardziej prawdopodobny pozostaje jednak wciąż skorzystanie z Prawa Bosmana latem.
Wśród klubów chętnych sięgnąć po pomocnika znajdują się również między innymi Liverpool, Manchester United, Manchester City i Bayern Monachium.
Do Evertonu Pienaar trafił dwa i pół roku temu za 2 miliony funtów z Borussii Dortmund.


![Ma 118 występów w Ekstraklasie, teraz musi szukać nowego klubu [OFICJALNIE]](img/photos/113721/170x113/daniel-dziwniel.jpg)







![Ma 118 występów w Ekstraklasie, teraz musi szukać nowego klubu [OFICJALNIE]](img/photos/113721/90x60/daniel-dziwniel.jpg)









