Pierwszoligowa licencja na sprzedaż!

Pierwszoligowa licencja na sprzedaż!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: SportoweFakty.pl

Niemal przesądzone wydaje się być to, że Flota Świnoujście zrezygnuje z występowania w pierwszej lidze, co jest konsekwencją problemów finansowych. Licencję na grę na zapleczu Ekstraklasy miałaby otrzymać Stal Rzeszów.

Flota w ubiegłym sezonie uplasowała się w tabeli pierwszej ligi tuż nad strefą spadkową. Walka o utrzymanie pochłonęła olbrzymi wkład finansowy, mimo rosnącego już zadłużenia. Ostatnią deską ratunku miało być dofinansowanie z budżetu miasta, jednak radni odrzucili pomysł o przelaniu dodatkowych 600 tysięcy złotych na konto „Wyspiarzy”.

Zarząd klubu podejmował próby nawiązania współpracy z polsko-niemiecką grupą menadżerską oraz lokalnymi przedsiębiorcami, ale nie uzyskano stosownego porozumienia.

Prezesi klubu ze Świnoujścia rozpoczęli już proces odsprzedaży licencji do gry w I lidze rzeszowskiej Stali. Nieoficjalnie mówi się o kwocie 500-700 tysięcy złotych.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Wisła Kraków chce szybko skompletować kadrę, więc szuka skrzydłowych. Trzech kandydatów Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Lech Poznań ma następnego kandydata na pierwszego bramkarza Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Real Madryt: James Rodríguez nie zagra już w barwach „Królewskich” Real Madryt: James Rodríguez nie zagra już w barwach „Królewskich”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy