Pierwszy zimowy transfer Juventusu? Jest zielone światło!

Pierwszy zimowy transfer Juventusu? Jest zielone światło!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Władze Zenitu miały wydać zgodę na styczniowy transfer Axela Witsela.

Pomocnik był o krok od przejścia do "Starej Damy" latem tego roku. Belg przebywał przez kilka godzin w Turynie, gdzie przeszedł testy medyczne i czekał na podpisanie odpowiednich dokumentów. Ostatecznie Zenit nie znalazł jednak jego następcy i zdecydował się zatrzymać go u siebie. Od tamtej pory zawodnik przekonywał, że transakcja i tak zostanie zrealizowana, nie wiadomo tylko czy w styczniu, czy dopiero latem.

"La Gazzetta dello Sport" podaje, że Rosjanie nie chcą stracić swojej gwiazdy zupełnie za darmo, dlatego obniżyli swoje wymagania i są gotowi na rozmowy w przyszłym miesiącu. 27-latek jest teraz wyceniany przez Zenit na sześć milionów euro i kierownictwo "Bianconerich" najprawdopodobniej zdecyduje się na ten wydatek. "Stara Dama" wciąż chce załatać dziurę w pomocy, która powstała po sprzedaży Paula Pogby.

Kontrakt Witsela wygasa latem przyszłego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy