Piłkarz chce odejść z Chelsea

Piłkarz chce odejść z Chelsea
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: The Sun

Eduardo dos Reis Carvalho, czyli po prostu Eduardo, chce opuścić Stamford Bridge.

Portugalczyk trafił na Stamford Bridge przed rokiem, godząc się na rolę trzeciego bramkarza - po Thibaut Curtois oraz Asmirze Begovicie. W maju natomiast przedłużył wygasającą umowę, by zostać w Londynie na kolejny sezon.

34-latek wydaje się jednak żałować swojej decyzji. Brytyjskie media podają bowiem, że golkiper chce opuścić obecną ekipę nie widząc dla siebie szans nawet na okazjonalne występy. Pragnie pojechać na mundial i wie, że w obecnej sytuacji może nie dostać powołania.

Eduardo liczył, że po odejściu Begovicia to on stanie się zmiennikiem Courtois, ale klub sprowadził Willy'ego Caballero. Antonio Conte miał już poznać opinię swojego zawodnika i nie zamierza zatrzymywać go za wszelką cenę. Swoim współpracownikom zlecił natomiast poszukiwanie jego następcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy