PILNE: Zakończono poszukiwania samolotu, którym podróżował Sala

PILNE: Zakończono poszukiwania samolotu, którym podróżował Sala
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Guerney Police

Policja z Guernsey poinformowała o zakończeniu poszukiwań samolotu, który zaginął nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney. Podróżował nim nowy nabytek Cardiff City - 28-letni Emiliano Sala.

„Mimo wszelkich starań i przeszukania obszaru 1700 mil kwadratowych, przeanalizowaniu danych telekomunikacyjnych oraz zdjęć satelitarnych, nie udało się nam znaleźć żadnego śladu samolotu, jego pilota oraz pasażera.

Dogłębnie sprawdziliśmy wszystkie dostępne informacje, a także przeanalizowaliśmy, jaki sprzęt awaryjny znajdował się na pokładzie samolotu i podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu poszukiwań.

Biorąc to wszystko pod uwagę, szanse na przeżycie w takich warunkach są minimalne.

Przekazaliśmy tę wiadomość rodzinom pilota oraz pasażera. Moje myśli są z nimi w tym trudnym momencie.

Właśnie wylądował ostatni samolot czynnie biorący udział w poszukiwaniach. Akcja nie będzie już prowadzona. Jednocześnie nadamy informacje do wszystkich samolotów i statków podróżujących w okolicy, by ich załogi rozglądały się za jakimikolwiek śladami zaginionej maszyny” - czytamy w komunikacie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy