Pinilla blisko Atalanty

Pinilla blisko Atalanty
Redakcja
Redakcja
Źródło: Gianluca Di Marzio, Football-Italia

Mauricio Pinilla jest bliski wypożyczenia do Atalanty Bergamo.

30-letni napastnik prawdopodobnie jutro przejdzie testy medyczne w Bergamo i jeżeli wypadną one pozytywnie, to do końca sezonu będzie występował w zespole "Nerazzurrich". Chilijczyk od sierpnia gra w Genoi, kiedy za około dwa miliony euro przeniósł się z Cagliari. W nowym klubie nie potrafił jednak przekonać do siebie szkoleniowca i głównie pełni rolę zmiennika Alessandro Matriego, notując 14 meczów, w których czterokrotnie trafiał do siatki rywali.

Pinilla miał propozycje z Torino oraz z zagranicy, jednak zdecydował się na półroczne wypożyczenie do Atalanty. Snajper ten jest znany z częstej zmiany barw klubowych, bowiem Atalanta będzie dla niego szesnastym klubem w karierze.

Zespół ze Stadio Atleti Azzurri d'Italia po 16 kolejkach zajmuje ostatnie bezpieczne, 17 miejsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy