Pioli: Piątek to prawdziwy bombowiec

Pioli: Piątek to prawdziwy bombowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AC Milan

Nowy trener Milanu, Stefano Pioli wypowiedział się na temat Krzysztofa Piątka.

Władze ekipy z San Siro nie tak dawno poinformowały o rozstaniu z Marco Giampaolo. Kibice nie musieli jednak zbyt długo czekać na jego następcę.

W środę oficjalnie poinformowano, że schedę po 52-latku przejmie Stefano Pioli. Włoch już na pierwszej konferencji prasowej dał odpowiedzieć na wiele nurtujących kwestii. Nie mogło również zabraknąć pytań o Krzysztofa Piątka.

- On jest niesamowity. To prawdziwy bombowiec i ma ogromny wpływ na grę całego zespołu. Jego umiejętności są ogromne i wiem, że jest ambitnym gościem i chce stawiać sobie wysokie cele — twierdzi.

Były szkoleniowiec między innymi Fiorentiny czy Interu Mediolan zadebiutuje na ławce trenerskiej w niedzielę 20 października przeciwko US Lecce.

- Musimy mieć świadomość tego, że będzie występować na San Siro. Nie możemy być przestraszeni ani tym bardziej czuć niepokój. Tylko pozytywne myślenie. Moje motto to zwycięstwo — zakończył Pioli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy