Pioli: Piątek to prawdziwy bombowiec

Pioli: Piątek to prawdziwy bombowiec
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AC Milan

Nowy trener Milanu, Stefano Pioli wypowiedział się na temat Krzysztofa Piątka.

Władze ekipy z San Siro nie tak dawno poinformowały o rozstaniu z Marco Giampaolo. Kibice nie musieli jednak zbyt długo czekać na jego następcę.

W środę oficjalnie poinformowano, że schedę po 52-latku przejmie Stefano Pioli. Włoch już na pierwszej konferencji prasowej dał odpowiedzieć na wiele nurtujących kwestii. Nie mogło również zabraknąć pytań o Krzysztofa Piątka.

- On jest niesamowity. To prawdziwy bombowiec i ma ogromny wpływ na grę całego zespołu. Jego umiejętności są ogromne i wiem, że jest ambitnym gościem i chce stawiać sobie wysokie cele — twierdzi.

Były szkoleniowiec między innymi Fiorentiny czy Interu Mediolan zadebiutuje na ławce trenerskiej w niedzielę 20 października przeciwko US Lecce.

- Musimy mieć świadomość tego, że będzie występować na San Siro. Nie możemy być przestraszeni ani tym bardziej czuć niepokój. Tylko pozytywne myślenie. Moje motto to zwycięstwo — zakończył Pioli.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy