Piotr Zieliński z premierowym golem. I to w hicie Serie A [WIDEO]

2024-10-27 18:27:30; Aktualizacja: 14 godzin temu
Piotr Zieliński z premierowym golem. I to w hicie Serie A [WIDEO] Fot. Eleven Sports
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Piotr Zieliński strzelił gola, a jego Inter Mediolan prowadzi z Juventusem 1-0. Polak pewnie wykorzystał rzut karny w 15. minucie.

Niedziela to dzień, w którym na Giuseppe Meazza mamy do czynienia z hitem Serie A. W nim mierzą się ze sobą Inter Mediolan oraz Juventus. Obie drużyny są kandydatami do tytułu, co dodawało tej rywalizacji dodatkowego smaczku.

W starcie lepiej weszli gospodarze, ponieważ w 14. minucie rzut karny sprokurował Danilo. Arbiter nie wahał się zbyt długo i podyktował jedenastkę.

Podszedł do niej Piotr Zieliński. Reprezentant Polski nie zastanawiał się zbyt długo i pokonał Michele Di Gregorio.

Dla 30-latka to pierwsze trafienie w nowych barwach w dopiero piątym występie w Serie A.

Radość Interu nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ chwilę później stan rywalizacji wyrównał Dušan Vlahović, a później trafienie dorzucił Timothy Weah. Na tablicy wyników zatem 2-1.