Piszczek doczeka się następcy? Holender obserwowany przez Borussię!

Piszczek doczeka się następcy? Holender obserwowany przez Borussię! fot. Borussia Dortmund
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sport Mediaset

Jak poinformowano we włoskich mediach, Hans Hateboer jest obserwowany przez Borussię Dortmund.

Choć Łukasz Piszczek skończy w aktualnym roku już 33 lata, to przedstawiciele Borussii nadal nie znaleźli dla niego odpowiedniego następcy. Polak zapowiedział już, że w 2020 roku odejdzie z Borussii. W gronie potencjalnych kandydatów wymieniano ostatnio Mitchella Weisera, ale teraz na celowniku miał się znaleźć kolejny piłkarz.

Zgodnie z informacjami „Sport Mediaset”, Borussia Dortmund rozważa pozyskanie Hansa Hateboera z Atalanty Bergamo. 24-latek jest w ostatnim czasie w znakomitej dyspozycji, co zaowocowało otrzymaniem przez niego powołania do reprezentacji Holandii. Zawodnik zadebiutował w niej kilka dni temu, rozgrywając cały mecz z Anglikami.

Wychowanek FC Groeningen przeniósł się do ligi włoskiej pod koniec stycznia 2017 roku za zaledwie 340 tysięcy euro. Początkowo Holender musiał godzić się z rolą rezerwowego, bowiem w drużynie znajdował się Andrea Conti. Po odejściu Włocha do Milanu, Hateboer wskoczył w jego miejsce i jest pewnym punktem wyjściowej jedenastki. 

24-latek rozegrał w aktualnym sezonie 33 spotkania, podczas których zdobył dwie asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy