Piszczek doczeka się następcy? Holender obserwowany przez Borussię!

Piszczek doczeka się następcy? Holender obserwowany przez Borussię! fot. Borussia Dortmund
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Sport Mediaset

Jak poinformowano we włoskich mediach, Hans Hateboer jest obserwowany przez Borussię Dortmund.

Choć Łukasz Piszczek skończy w aktualnym roku już 33 lata, to przedstawiciele Borussii nadal nie znaleźli dla niego odpowiedniego następcy. Polak zapowiedział już, że w 2020 roku odejdzie z Borussii. W gronie potencjalnych kandydatów wymieniano ostatnio Mitchella Weisera, ale teraz na celowniku miał się znaleźć kolejny piłkarz.

Zgodnie z informacjami „Sport Mediaset”, Borussia Dortmund rozważa pozyskanie Hansa Hateboera z Atalanty Bergamo. 24-latek jest w ostatnim czasie w znakomitej dyspozycji, co zaowocowało otrzymaniem przez niego powołania do reprezentacji Holandii. Zawodnik zadebiutował w niej kilka dni temu, rozgrywając cały mecz z Anglikami.

Wychowanek FC Groeningen przeniósł się do ligi włoskiej pod koniec stycznia 2017 roku za zaledwie 340 tysięcy euro. Początkowo Holender musiał godzić się z rolą rezerwowego, bowiem w drużynie znajdował się Andrea Conti. Po odejściu Włocha do Milanu, Hateboer wskoczył w jego miejsce i jest pewnym punktem wyjściowej jedenastki. 

24-latek rozegrał w aktualnym sezonie 33 spotkania, podczas których zdobył dwie asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy