Platforma nc+ wyznaczyła cenę za Eleven Sports Network

Platforma nc+ wyznaczyła cenę za Eleven Sports Network
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: nc+

Kanały Eleven i Eleven Sports będą bezpłatnie dostępne w platformie nc+ jeszcze do 20 października. Po tym okresie abonenci chcący je dalej oglądać muszą za nie dodatkowo zapłacić.

Eleven Sports Network z przytupem wtargnął na rynek telewizyjny w Polsce, nabywając prawa, między innymi do Primera División, Serie A, Ligue 1, Championship, FA Cup, Capital One Cup, Ligi Mistrzów w piłce ręcznej, koszykarskiego Eurobasket, tenisowych turnieje z cyklu ATP 250 czy transmisji ligi NFL.

Najwięcej na tym wszystkim stracili abonenci nc+. Na szczęście dla tej platformy cyfrowej w ich ofercie w końcu pojawiły się programy Eleven (kanał 127) i Eleven Sports (kanał 128), które od 18 września były dostępne bez dodatkowych opłat dla klientów posiadających w swoich pakietach Canal+.

Ten okres promocyjny dobiegł jednak końca i teraz abonenci nc+, chcący od 20 października oglądać kanały Eleven Sports Network muszą zapłacić za nie dodatkowo tylko lub aż 15,90 zł miesięcznie. Nieco mniej, bo za 7,95 zł te dwa programy będą mogli subskrybować klienci posiadający w swoich pakietach Canal+. Jeśli zdecydują się oni do końca 2015 roku na zakup Eleven Sports Network, to przez pierwsze dwanaście miesięcy otrzymają na nie 50% rabatu.

Więcej na temat: NC+ Eleven Sports Network Polska

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy