Podwójny powrót z Premier League do Sportingu?!

Podwójny powrót z Premier League do Sportingu?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Telegraph

Adrien Silva oraz Islam Slimani mogą wrócić do Sportingu, donosi The Telegraph.

Leicester City dokonało przed sezonem kilku ciekawych wzmocnień. Jest to też równoznaczne z faktem, iż z King Power Stadium będzie musiało pożegnać się paru zawodników, w celu zbilansowania budżetu.

W ostatnich dniach menadżer tej ekipy Brendan Rodgers odbył rozmowę z Adrienem Silvą oraz Islamem Slimanim. 46-latek poinformował wspomnianych graczy, że nie widzi dla nich miejsca w zespole i dał im wolną rękę w poszukiwaniu nowego miejsca pracy.

Agenci obu piłkarzy niemalże z marszu zaczęli rozglądać się za opcjami dla nich. Jedną z nich miałby stać się powrót do Lizbony, by wzmocnić tamtejszy Sporting.

W przypadku Algierczyka docelowo może on zastąpić Basa Dosta. Holender lada dzień trafi do Eintrachtu Frankfurt, a w ataku stołecznego klubu powstanie duży wakat. Slimani miałby go załatać.

Problemem w przeprowadzeniu całej operacji mogą być jednak zarobki doświadczonego piłkarza. W Anglii inkasuje on obecnie blisko cztery miliony euro. Sporting oczywiście nie jest w stanie temu sprostać. Władze postarają się za to znaleźć konsensus, który zadowoli obie strony.

Jeśli chodzi o drugiego z wymienionych, on również znajduje się na celowniku trzeciej ekipy ligi portugalskiej. W jego przypadku brakuje jednak konkretów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Nie żyje Pape Diouf. Były prezes Olympique'u Marsylia był zakażony koronawirusem Nie żyje Pape Diouf. Były prezes Olympique'u Marsylia był zakażony koronawirusem Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Everton (na razie) z największą ofertą za Milika Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho Borussia Dortmund nieugięta. Przynajmniej 110 milionów euro za Sancho MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie MŠK Žilina w stanie likwidacji. 12 piłkarzy, którzy mogą zagrać w Ekstraklasie Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze Fabiański: Nie zależy mi teraz na tym, żeby zarabiać pieniądze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy