Podwojone zarobki skrzydłowego Leicester City?

Podwojone zarobki skrzydłowego Leicester City?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: The Mirror

Włodarze Leicester City planują podwoić zarobki Demaraia Graya żeby zapewnić jego zadowolenie pomimo braku transferu w letnim okienku.

Młodzieżowy reprezentant Anglii był bliski dołączenia do Bournemouth w ostatnim dniu trwania okna transferowego. Ostatecznie jednak „Lisy” wycofali się z negocjacji, choć na stół wyłożono kwotę 25 milionów funtów.

Były zawodnik Birmingham City był również w przeszłości łączony z Tottenhamem. Niedawno przyznał on, że jest sfrustrowany brakiem regularnych występów w ekipie z King Power Stadium odkąd dołączył do niej w styczniu 2016 roku.

„The Mirror” donosi, że w zaistniałej sytuacji działacze Leicester City są gotowi zaoferować 21-latkowi nową umowę, w myśl której jego obecne zarobki (25 tysięcy funtów tygodniowo) zostaną podwojone. Kontrakt ten będzie również długoterminowy, choć na dzień dzisiejszy nie znamy więcej szczegółów.

Gray był częścią wyjściowego składu w dziewięciu meczach poprzedniego sezonu Premier League, a także czterokrotnie meldował się na placu gry z ławki rezerwowych w czterech dotychczasowych meczach obecnej kampanii, w tym m.in. w sobotniej porażce 1:2 z Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy