Pogoń Szczecin: Następny kandydat na nowego trenera. Grono rośnie

Pogoń Szczecin: Następny kandydat na nowego trenera. Grono rośnie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Maciej Wąsowski [Weszlo.com]

Pogoń Szczecin nadal nie ogłosiła nazwiska trenera, który poprowadzi zespół w kolejnym sezonie. Nowy kandydat to Christoph Dabrowski, o czym informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

Od jakiegoś czasu pewne jest, że Kosta Runjaić nie będzie w kolejnym sezonie prowadził Pogoni Szczecin. Klubowe władze były chętne, by kontynuować z nim współpracę, ale on sam postanowił poszukać dla siebie nowych wyzwań. Być może obejmie Legię Warszawa.

A kto w takim razie zastąpi Niemca? Niedawano pod uwagę brani byli między innymi Maciej Stolarczyk oraz Wiktor Skrypnyk. Żaden z nich jednak trzeciej siły ligi nie obejmie. W czwartek pojawiło się w obiegu nazwisko Nestora El Maestro.

Okazuje się jednak, że to nie on, a Christoph Dabrowski jest prawdopodobnie faworytem działaczy klubu, o czym informuje Maciej Wąsowski z Weszlo.com.

43-latek, który urodził się w Katowicach, odpowiada obecnie za wyniki Hannoveru, ale po sezonie będzie do wzięcia. Działacze tego klubu zaklepali już bowiem szkoleniowca Greuther Fürth - Stefana Leitla.

Dabrowski to były piłkarz, który odpowiada za wyniki przedstawiciela zaplecza Bundesligi od grudnia 2021 roku. Za jego kadencji zespół wygrał pięć meczów, cztery zremisował i sześć przegrał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Kadrowicz opuścił zgrupowanie [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Kadrowicz opuścił zgrupowanie [OFICJALNIE] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy