Pogromca Legii zagra w Serie A?!

Pogromca Legii zagra w Serie A?!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Kazfootball.kz

Junior Kabananga znalazł się w orbicie zainteresowań występującego w lidze włoskiej Crotone.

28-letni napastnik jest w naszym kraju doskonale znany za sprawą pamiętnego dwumeczu pomiędzy Legią Warszawa a kazachską Astaną, w której aktualnie występuje. Kabananga nie dawał wówczas spokoju defensywie stołecznego zespołu, nieustannie nękając ją swoją obecnością w polu karnym, co w dużej mierze przyczyniło się do wyeliminowania podopiecznych Jacka Magiery z eliminacji Ligi Mistrzów.

Dzisiaj pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga zawodnik w nagrodę za swe udane występy na boiskach Kazachstanu może stać się bohaterem transferu do jednej z najlepszych lig świata. Postępy Afrykanina są bowiem bacznie monitorowane przez szkoleniowca włoskiego Crotone, Waltera Zengę.

Walcząca o utrzymanie drużyna boryka się ze sporym problemem, jaki stanowi brak skutecznego napastnika. Dotychczas zawodnicy występujący na szpicy zdołali skompletować zaledwie osiem trafień dla ekipy z południa Włoch.

Idealnym rozwiązaniem tej sytuacji ma stać się właśnie sprowadzenie Kabanangi, który w zakończonym niedawno sezonie ligi kazachskiej popisał się 19 trafieniami, przyczyniając się tym samym do zdobycia kolejnego mistrzostwa przez swój klub.

Innym napastnikiem łączonym z przenosinami na Stadio Enzo Scida jest Matteo Ardemagni, który gra na co dzień we włoskim Avellino.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy