Polak będzie sędziował mecz Juventusu

Polak będzie sędziował mecz Juventusu
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: UEFA

Polski sędzia Szymon Marciniak poprowadzi mecz Juventusu z Malmö w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Asystentami Marciniaka będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał zostali wyznaczeni jako sędziowie bramkowi, natomiast Radosław Siejka obejmie rolę arbitra technicznego.
 
„Stara Dama” rozpocznie zmagania w Lidze Mistrzów we wtorek ze szwedzkim Malmö. Włosi znaleźli się w grupie A i oprócz Szwedów ich rywalami będą jeszcze Atlético Madryt i Olympiakos.
 
Juventus po dwóch kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w Serie A z kompletem punktów. 
Więcej na temat: Polska PZPN Sędziowie Liga Mistrzów

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy