Polscy arbitrzy poprowadzą mecze eliminacji Mistrzostw Świata

Polscy arbitrzy poprowadzą mecze eliminacji Mistrzostw Świata
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Paweł Gil i Bartosz Frankowski będą jednymi z sędziów głównych nadchodzących spotkań w ramach eliminacji Mistrzostw Świata.

Pierwszy z wymienionych arbitrów poprowadzi mecz grupy G pomiędzy Macedonią a Hiszpanią. Gilowi na liniach pomagać będą Konrad Sapela i Marcin Borkowski, a sędzią technicznym będzie Tomasz Musiał.

Z kolei Bartosz Frankowski będzie głównym rozjemcą starcia w grupie A pomiędzy Holandią a Luksemburgiem. Sędziami liniowymi będą Radosław Siejka oraz Michał Obukowicz, a na arbitra technicznego wyznaczono Krzysztofa Jakubika.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 11 czerwca o 20:45 w Skopju, a drugie dwa dni wcześniej o tej samej godzinie w Rotterdamie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy