Polscy sędziowie poprowadzą mecz United

Polscy sędziowie poprowadzą mecz United
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Katowicki Sport

Szymon Marciniak został wyznaczony do prowadzenia wtorkowego pojedynku Manchesteru United z CSKA Moskwa.

34-letni arbiter, mający od sierpnia tego roku klasę UEFA Elite, po raz piąty posędziuje w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów. Poza Marciniakiem, w skład obsady sędziowskiej weszli też inni Polacy: liniowi Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, asystenci Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał oraz arbiter techniczny Radosław Siejka.  

Płocki sędzia zadebiutował na arenie międzynarodowej w marcu 2011 roku, prowadząc mecz Mistrzostw Europy do lat 17 Francja - Białoruś. Sporym wyróżnieniem dla niego było wyznaczenie go do sędziowania finału ubiegłorocznych ME do lat 21 w Czechach. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy