Pomocnik Dynamo Moskwa na celowniku Romy

Pomocnik Dynamo Moskwa na celowniku Romy
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

William Vainqueur znalazł się w obrębie zainteresowania włodarzy AS Roma.

Rzymianie mają kilka pomysłów na wzmocnienie drugiej linii. Niedawno włoskie media donosiły o ich zainteresowaniu usługami zawodnika Málaga CF Sergi Dardera.

Dzisiaj lokalna prasa informuje o kolejnym potencjalnym celu transferowym „Giallorossich”. Mowa o Williamie Vainqueur z moskiewskiego Dynama.

Negocjacje w sprawie pozyskania piłkarza urodzonego w 1988 roku już trwają. Porozumienie w tej sprawie może zostać zawarte na przestrzeni najbliższych godzin.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy