Pomocnik Dynamo Moskwa na celowniku Romy

Pomocnik Dynamo Moskwa na celowniku Romy
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Gianluca Di Marzio

William Vainqueur znalazł się w obrębie zainteresowania włodarzy AS Roma.

Rzymianie mają kilka pomysłów na wzmocnienie drugiej linii. Niedawno włoskie media donosiły o ich zainteresowaniu usługami zawodnika Málaga CF Sergi Dardera.

Dzisiaj lokalna prasa informuje o kolejnym potencjalnym celu transferowym „Giallorossich”. Mowa o Williamie Vainqueur z moskiewskiego Dynama.

Negocjacje w sprawie pozyskania piłkarza urodzonego w 1988 roku już trwają. Porozumienie w tej sprawie może zostać zawarte na przestrzeni najbliższych godzin.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy