Pomocnik Zagłębia pierwszym letnim wzmocnieniem Legii?

Pomocnik Zagłębia pierwszym letnim wzmocnieniem Legii? fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Legia.net

Jarosław Kubicki znalazł się na celowniku warszawskiej Legii – poinformował portal legia.net.

20-latek jest jednym z odkryć obecnego sezonu Ekstraklasy. Defensywny pomocnik zalicza się do podstawowych zawodników  Zagłębia Lubin, które już wywalczyło możliwość gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, a po niedzielnych zmaganiach może skończyć na najniższym stopniu podium.

W obecnych rozgrywkach Kubicki rozegrał w barwach „Miedziowych” 31 meczów (28 meczów w lidze i trzy w Pucharze Polski), w których strzelił trzy bramki. Wychowanek Zagłębia występując na pozycji defensywnego pomocnika skupia się na wykluczeniu z gry ofensywnych pomocników oraz napastników rywala, ale potrafi odnaleźć się pod bramką przeciwnika. Dobre występy w drużynie Piotra Stokowca zaowocowały zainteresowaniem wielu klubów, z których właśnie Legia uważana jest za faworyta do sprowadzenia 20-latka.

Kubicki jest związany z Zagłębiem Lubin umową, która wygasa 30 czerwca 2017 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy