Porozumienie Cardiff z Nantes I Kontrakt Sali nie był ważny?!

Porozumienie Cardiff z Nantes I Kontrakt Sali nie był ważny?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports I The Telegraph

Cały czas nie wiadomo, jak zakończy się sprawa zapłaty za transfer Emiliano Sali.

Cardiff City nie śpieszy się z przelaniem pierwszej raty Nantes, ponieważ dokładnie bada szczegóły transakcji, próbując ustalić, czy istnieją podstawy, by nie uiszczać całej opłaty za transfer argentyńskiego piłkarza. Beniaminek Premier League analizuje pewne nieścisłości, dając jednocześnie do zrozumienia, że jeśli kontraktowo jest zobowiązany do przelania 15 milionów funtów, a więc 17 milionów euro, zrobi to.

Według Sky Sports na razie kluby doszły do porozumienia w sprawie przesunięcia terminu zapłaty pierwszej raty za transfer. Pierwotnie sześć milionów euro miało spłynąć na konto Nantes do 20 lutego. Termin przedłużono o tydzień, a więc do 27 lutego.

Czy Cardiff faktycznie zleci w najbliższych dniach przelew? Jest to wątpliwe. Władze walijskiego klubu do tej pory szukały nieprawidłowości m.in. w działaniu agenta piłkarza. Zdaniem „The Telegraph” istnieją jednak również podejrzenia, że Sala nie został poprawnie zarejestrowany w angielskim związku. Pojawiły się bowiem pewne rozbieżności w dokumentach i kontrakt Argentyńczyka został odesłany do klubu. Brytyjscy dziennikarze podkreślą, że takie sytuacje wcale nie są rzadkością.

Sala zginął 21 stycznia. Wrak samolotu, którym podróżował z Nantes do Cardiff, zlokalizowano na dnie kanału La Manche. Ciała pilota Davida Ibbotsona wciąż nie odnaleziono.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy