POTWIERDZONE: Jednak nie Serie A. Jean Michaël Seri wybrał inny klub!

POTWIERDZONE: Jednak nie Serie A. Jean Michaël Seri wybrał inny klub!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Galatasaray

Jean Michaël Seri powinien w ciągu kilku nadchodzących dni sfinalizować swój transfer do Galatasaray.

Klub ze Stambułu opublikował oficjalny komunikat o rozpoczęciu negocjacji z Fulham oraz Iworyjczykiem na temat możliwości dokonania rocznego wypożyczenia piłkarza.

Tego typu informacja jest zazwyczaj podawana przez tureckie zespoły przed pojawieniem się zawodnika na obligatoryjnych testach medycznych, dlatego należy uznać, że środkowy pomocnik jest już praktycznie nowym zawodnikiem ekipy z Türk Telekom Areny.

Jean Michaël Seri po dopięciu wszystkich formalności ma przenieść się do Galatasaray na jeden sezon w ramach wypożyczenia za 1,5 miliona euro. W umowie zawartej pomiędzy obiema drużynami na znaleźć się zapis umożliwiający definitywne wykupienie 27-latka. Przedstawiciele „Lwów” wygrali walkę o reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej między innymi z Romą oraz Milanem, które również zabiegały o jego usługi.

Przed startem ostatnich rozgrywek chęć zakontraktowania pomocnika przejawiały takie marki jak Chelsea czy Arsenal. Iworyjczyk dość niespodziewanie zaakceptował jednak ofertę przedstawioną mu przez władze ekipy z Craven Cottage. Czas pokazał, że ta decyzja nie okazała się dla niego najlepsza, ponieważ Fulham zakończyło kampanię w strefie spadkowej Premier League. Z kolei sam piłkarz rozegrał przeciętny sezon, w którym zdobył jednego gola oraz zanotował trzy asysty w 34 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy