POTWIERDZONE: Mychajło Mudryk o krok od wielkiego transferu

POTWIERDZONE: Mychajło Mudryk o krok od wielkiego transferu fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Szachtar Donieck

Szachtar Donieck poinformował o zaawansowanych negocjacjach z Chelsea w sprawie sprzedaży Mychajło Mudryka. Transfer Ukraińca jest w fazie finalizacji.

„The Blues” podczas trwającego okna jawią się jako ekipa zdolna do wszystkiego. Należało zapłacić za transfer Benoît Badiashile’a około 40 milionów euro? Nie ma problemu. Płatne wypożyczenie João Félixa wraz z pokryciem jego pełnego wynagrodzenia? Oczywiście. Tak mniej więcej wyglądały ostatnie dni na Stamford Bridge.

Londyński klub nie zwalnia tempa. Na ostatniej prostej wyprzedził on Arsenal, który przez cały czas dążył do obniżenia kwoty transferu Mychajło Mudryka.

Kiedy do akcji wkroczyła Chelsea, z miejsca zdecydowała się zapłacić 70 milionów euro plus 30 milionów w bonusach.

Doskonale poinformowani dziennikarze specjalizujący się w transferach donoszą, że Ukrainiec wyleciał już do Anglii, gdzie przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt, finalizując w ten sposób całą operację.

Zważywszy na krążące w mediach spekulacje, komentarz do całej sprawy postanowili wydać „Górnicy”.

„Prezydent Szachtara Donieck Rinat Achemtów i współwłaściciel Chelsea Behdad Eghbali rozmawiali dzisiaj o transferze Mychajło Mudryka.

Strony są bardzo blisko zamknięcia transferu piłkarza do Chelsea” – głosi oświadczenie.

W tej sytuacji więcej zwrotów akcji nie przewidujemy. Następne będą już oficjalne komunikaty ze strony obu drużyn.

22-letni skrzydłowy w tym sezonie trafiał do siatki 10 razy. Oprócz tego zapisał na swoim osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy