POTWIERDZONE: Mychajło Mudryk o krok od wielkiego transferu

POTWIERDZONE: Mychajło Mudryk o krok od wielkiego transferu fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Szachtar Donieck

Szachtar Donieck poinformował o zaawansowanych negocjacjach z Chelsea w sprawie sprzedaży Mychajło Mudryka. Transfer Ukraińca jest w fazie finalizacji.

„The Blues” podczas trwającego okna jawią się jako ekipa zdolna do wszystkiego. Należało zapłacić za transfer Benoît Badiashile’a około 40 milionów euro? Nie ma problemu. Płatne wypożyczenie João Félixa wraz z pokryciem jego pełnego wynagrodzenia? Oczywiście. Tak mniej więcej wyglądały ostatnie dni na Stamford Bridge.

Londyński klub nie zwalnia tempa. Na ostatniej prostej wyprzedził on Arsenal, który przez cały czas dążył do obniżenia kwoty transferu Mychajło Mudryka.

Kiedy do akcji wkroczyła Chelsea, z miejsca zdecydowała się zapłacić 70 milionów euro plus 30 milionów w bonusach.

Doskonale poinformowani dziennikarze specjalizujący się w transferach donoszą, że Ukrainiec wyleciał już do Anglii, gdzie przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt, finalizując w ten sposób całą operację.

Zważywszy na krążące w mediach spekulacje, komentarz do całej sprawy postanowili wydać „Górnicy”.

„Prezydent Szachtara Donieck Rinat Achemtów i współwłaściciel Chelsea Behdad Eghbali rozmawiali dzisiaj o transferze Mychajło Mudryka.

Strony są bardzo blisko zamknięcia transferu piłkarza do Chelsea” – głosi oświadczenie.

W tej sytuacji więcej zwrotów akcji nie przewidujemy. Następne będą już oficjalne komunikaty ze strony obu drużyn.

22-letni skrzydłowy w tym sezonie trafiał do siatki 10 razy. Oprócz tego zapisał na swoim osiem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy