Potwierdzone: Testy medyczne Kędziory!

Potwierdzone: Testy medyczne Kędziory!
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: F-MG | ZN

Tomasz Kędziora jutro przejdzie testy medyczne przed transferem z Lecha Poznań do Dynama Kijów.

O testach medycznych poinformowała agencja menadżerska prawego obrońcy, czyli Football Management Group (F-MG). Według doniesień mediów sprzed kilku dni, Polak przeprowadzi się na Ukrainę za 1,5 miliona euro. Tak niska kwota spowodowana jest wygasającym w przyszłym roku kontraktem piłkarza Lecha Poznań.

Testy medyczne 23-latka odbędą się jutro i zaraz po nich powinno nastąpić podpisanie długoterminowej umowy.  Dzisiaj rano dla ukraińskiego portalu „ZN” zapowiedział to trener Dynama Aleksandr Chackiewicz.

- W poniedziałek przyleci do nas prawy obrońca i kapitan reprezentacji Polski do lat 21, czyli Tomasz Kędziora. Przejdzie u nas testy medyczne. Jeżeli wszystko przebiegnie dobrze, mamy już dla niego przygotowaną umowę, którą powinien podpisać – zapewnił Chackiewicz.

Wychowanek „Kolejorza” był przez przedstawicieli zespołu z Kijowa bacznie obserwowany podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Polsce. Jego niezła dyspozycja na tym turnieju miała być kluczowa w kwestii transferu i zdecydowania się na złożenie oferty.

To kolejny transfer wychowanka Lecha Poznań w tym oknie transferowym. Z drużyny odszedł już Jan Bednarek do Southampton, a jutro testy medyczne ma przejść w Genui Dawid Kownacki przed dołączeniem do Sampdorii.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy