Poważna afera w Koronie Kielce

Poważna afera w Koronie Kielce
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Były prezes Korony Kielce Tomasz Chojnowski został dyscyplinarnie zwolniony z pełnionej funkcji z powodu rzekomych nadużyć w klubie, których miał dopuścić się w trakcie piastowania swojego stanowiska.

Informacja ta przeczy pogłoskom, jakoby Chojnowski został odsunięty od pełnionej roli ze względu na zły stan zdrowia. Wersję tę podtrzymywali w poprzednim tygodniu urzędnicy kieleckiego ratusza. Jednak dziś prawdziwy powód zwolnienia prezesa potwierdził sam prezydent Kielc Wojciech Lubawski.
 
Rzekome nadużycia według prezydenta mają mieć związek z dwoma niekorzystnymi dla Korony umowami, podpisanymi przez Chojnowskiego. Lubawski przyznał, że do tej pory były prezes klubu konsultował z nim zawierane porozumienia, co zmieniło się pół roku temu.
 
Jeszcze dziś, przed południem, w siedzibie kieleckiej drużyny pojawiła się specjalna komisja mająca zbadać skalę nadużyć. Na miejscu spotkała się ona z następcą Chojnowskiego - Markiem Paprockim, który w wypowiedzi dla mediów nie był w stanie określić, ile potrwa całe postępowanie sprawdzające.
 
Tomasz Chojnowski pełnił funkcję prezesa Korony Kielce od czerwca 2010 roku. Obecnie, ze względu na swój stan zdrowia, ma przebywać w jedynym z kieleckich szpitali.
 
Do tej pory nie pojawiło się żadne oficjalne stanowisko klubu w tej sprawie. Ma ono zostać przedstawione dziś po spotkaniu rady nadzorczej.
Więcej na temat: Korona Kielce Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy