Poważna kontuzja Carrolla

Poważna kontuzja Carrolla
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sky Sports

Uraz kostki Andy'ego Carrolla, którego nabawił się na treningu West Hamu United okazał się poważniejszy niż się wydawało i napastnik nie wystąpi w pierwszych meczach nowego sezonu Premier League.

25-latek został wcześniej wycofany z drużyny, która miała się zmierzyć z Wellington Pheonix w środowy wieczór, ponieważ skarżył się na ból w lewej kostce. Klub opublikował wtedy oświadczenie, twierdząc, że, choć Caroll ominie ostatnie spotkania sparingowe jako środek zapobiegawczy przed pogłębieniem się kontuzji, to będzie gotowy na początek nowego sezonu w lidze angielskiej (CZYTAJ: http://transfery.info/67999,kontuzja-carrolla).

Dokładne badania wykazały jednak, że Anglik nie zagra przez najbliższe cztery miesiące. Na Twitterze Carroll dodał, że niedługo przejdzie operację i czuje się bardzo rozczarowany, że ominie go początek nowych rozgrywek.

West Ham zagra jeszcze jeden sparing w Nowej Zelandii - w sobotę przeciwko Sydney FC - po czym wróci na Wyspy, by już niedługo rozpocząć grę o punkty.

Przypomnijmy, że przez większość poprzedniego sezonu Carrolla nękała kontuzja pięty, która wyłączyła go z gry na długi czas.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy