Poważna oferta dla Gerrarda?
2014-12-15 17:41:02; Aktualizacja: 11 lat temu
New York Red Bulls monitoruje sytuację Stevena Gerrarda w Liverpoolu.
34-letni wychowanek „The Reds” wciąż nie jest pewien swojej przyszłości na Anfield. Co raz głośniej mówi się, że Anglik może opuścić Liverpool, a nawet zmienić całkowicie otoczenie i przenieść się do Stanów Zjednoczonych. Jak podaje angielska prasa, Gerrardem zainteresowanie wyraziło NY Red Bulls, gdzie dyrektorem sportowym jest Gérard Houllier – były trener aktualnych wicemistrzów Anglii, z którym kapitan „The Reds” utrzymuje dobre relacje.
Umowa Anglika z Liverpoolem wygasa wraz z zakończeniem tego sezonu. W drużynie NY Red Bulls występuje inna była gwiazda Premier League – Tim Cahill. Wcześniej w zespole grał także Thierry Henry, jednak z zakończeniem tego sezonu postanowił odejść z klubu.
Steven Gerrard w barwach Liverpoolu wystąpił dotychczas w 667 meczach. Dla „The Reds” strzelił 171 bramek i zaliczył sto asyst.



![Udinese Calcio interesowało się polskim pomocnikiem [POTWIERDZONE]](img/photos/102748/170x113/lukasz-lakomy.jpg)







![Udinese Calcio interesowało się polskim pomocnikiem [POTWIERDZONE]](img/photos/102748/90x60/lukasz-lakomy.jpg)





![To będzie nowy napastnik Górnika Zabrze [POTWIERDZONE]](img/photos/96790/170x113/gornik-zabrze.jpg)



